O nas

Firma W.P.P.H. „Magma” powstała w maju 1987 roku jako mały zakład produkujący znicze nagrobkowe. Początkowo były to znicze gipsowe i ceramiczne, następnie szklane i plastikowe. Obecnie produkujemy kilkadziesiąt pozycji różnego rodzaju wkładów do zniczy (olejowe, prasowe i zalewane), ponad sto wzorów zniczy szklanych, w tym również ze szkła ozdobnego i mrożonego. Taka szeroka gama wyrobów pozwala zaspokoić gusta niemal każdego Klienta.

Firma działa jako zakład prywatny w oparciu o kapitał krajowy. Dostawcami pojemników są wszystkie największe huty szkła w Polsce oraz kilkanaście małych hut produkujących szkło ozdobne i mrożone.

Wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić doskonałą jakość wyrobów, a własny transport systematyczne i terminowe dostawy do Klientów.

Surowce do zalewania zniczy kupujemy bezpośrednio od sprawdzonych na rynku producentów, a półfabrykaty (granulat, wypraski) produkujemy samodzielnie.

W listopadzie 2006 roku nasza firma uległa spaleniu, jednak nie przerwała produkcji i po odbudowie inwestuje w nowocześniejszy park maszynowy, żeby być konkurencyjną na rynku.

Firma mieści się w miejscowości Suchatówka, na trasie Toruń – Inowrocław, województwo kujawsko-pomorskie.

Nasze atuty:
– wysoka jakość oferowanych produktów
– konkurencyjne ceny
– innowacyjna technologia produkcji zniczy i wkładów
– nowoczesny park maszynowy
– jesteśmy na bieżąco z trendami panującymi na rynku
– dbamy o środowisko